Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

ASTEROID CITY

Kino Seans filmowy

12 lipca 2023, godz. 16:15

Kino SOKÓŁ

Wstęp: 10 zł - wstęp wyłącznie z legitymacją szkolną/studencką
Dodatkowe informacje:
Bilety dostępne wyłącznie w kasie Kina SOKÓŁ
W ramach Młodzieżowego Klubu Filmowego LEŻAK zapraszamy w środę 12 lipca o godzinie 16:15 do Kina SOKÓŁ na film ASTEROID CITY w reżyserii Wesa Andersona, amerykańską komedię romantyczną z udziałem Margot Robbie, Hong Chau i Toma Hanksa.
Scenariusz filmu Asteroid City został napisany przez Andersona na podstawie historii, którą współtworzył z Romanem Coppollą.

Produkcja rozgrywa się w fikcyjnym amerykańskim, pustynnym mieście około 1955 roku. Do miejscowości przyjeżdżają uczniowie i rodzice z całego kraju, aby wziąć udział w konwencji. Konwencja jednak zostaje spektakularnie zakłócona przez zmieniające się na świecie wydarzenia.

W Asteroid City zobaczymy wiele gwiazd: Jasona Schwartzmana, Scarlett Johansson, Toma Hanksa, Jeffreya Wrighta, Tildę Swinton, Bryana Cranstona, Eda Nortona, Adriena Brody’ego, Lieva Schreibera, Hope Davis, Stephena Parka, Ruperta Frienda, Mayę Hawke, Steve’a Carella, Matta Dillona, Hong Chau, Willema Dafoe, Margot Robbie, Tony’ego Revolori, Jake’a Ryana, Grace Edwards, Aristou Meehan, Sophię Lillis, Ethana Lee, Jeffa Goldbluma i Ritę Wilson.
USA 2023, 104', dramat, komedia, napisy, od 15 lat
Reżyseria: Wes Anderson 
Obsada:  Margot Robbie, Hong Chau, Tom Hanks

Kalendarium wydarzeń

Księga ze starymi nutami
Muzyka Koncert

Wspaniała trójca

11 lipca 2023, godz. 19:00

Kościół Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu

Kino Seans filmowy

Sytuacja awaryjna

12 lipca 2023, godz. 19:20

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu