Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

ANDRÉ RIEU W DUBLINIE. DOBRY KONCERT NA NOWY ROK

Muzyka Koncert Seans filmowy

5 lutego 2023, godz. 13:00

Kino SOKÓŁ

Wstęp: 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (sprzedaż w dniu koncertu)
Dodatkowe informacje:
Retransmisja koncertu.
Czas trwania: około 150 minut (w tym jedna przerwa)
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins
Zapraszamy do Kina SOKÓŁ na retransmisję koncertu ANDRÉ RIEU W DUBLINIE. DOBRY KONCERT NA NOWY ROK. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 5 lutego 2023 r. o godzinie 13:00.
Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół .

Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

Zacznijmy więc wspólnie 2023 rok z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej. Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

ZWIASTUN

Kalendarium wydarzeń

Sztuka Wernisaż / finisaż

Krystyna Olchawa „Ze studni marzeń” - wernisaż

3 lutego 2023, godz. 18:00

Galeria BWA JATKI

Kino Seans filmowy

WIELORYB

7 lutego 2023, godz. 17:45

Kino SOKÓŁ