Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

37. Festiwal BAJDUREK | oglądaj i głosuj

Teatr Konkurs Przegląd Spektakl / widowisko

5 października - 15 listopada 2022

online

W dniach 5 października - 15 listopada 2022 roku zapraszamy do niezwykłego świata bajdurkowego teatru, gdzie w wirtualnej przestrzeni naszej strony internetowej prezentować będziemy spektakle finalistów 37. edycji Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.
Pełne dziecięcego uroku, ale i niosące ważne treści społeczno-obyczajowe spektakle najmłodszego pokolenia Małopolan, zarejestrowane zostały na żywo na teatralnej scenie podczas czerwcowej gali finałowej w Nowym Sączu, a teraz zaprezentowane zostają szerokiej publiczności bez ograniczenia terytorialnego.
Już dziś daj się porwać tej magicznej przygodzie, oglądaj, baw się, wzruszaj i zostań… JUROREM oddając swój głos na ulubiony spektakl! Przedstawienie z najwyższą liczbą głosów zdobędzie NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. 

Spektakle od 1 do 18 prezentowane są w sieci za kolejnością, w jakiej występowały w ramach finału, który odbył się w Nowym Sączu w dniach 13-15 czerwca 2022 roku.

Patronat honorowy

Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego

Dofinansowanie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Nazwa funduszu: Fundusz Promocji Kultury
Nazwa programu: Edukacja kulturalna
Nazwa zadania: 37. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
Wartość dofinansowania: 54 000 zł, całkowita wartość zadania: 101 250 zł

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK organizowany jest nieprzerwanie od 1986 roku. Celem wydarzenia jest promocja aktywności artystycznej najmłodszego pokolenia Małopolan poprzez umożliwienie prezentacji działającym w województwie zespołom oraz ich twórcze animowanie dzięki dodatkowym całorocznym działaniom animacyjno-warsztatowym.

Kalendarium wydarzeń

Kino Prelekcja / wykład Seans filmowy

KINOTERAPIA 2022 | ZGŁOSZENIA

5 października 2022

Kino SOKÓŁ

cykl: Kinoterapia
Kino Seans filmowy

MIŁOŚĆ NA PIERWSZĄ STRONĘ

5 października 2022, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ