WIECZORY MAŁOPOLSKIE

Muzyka Teatr
Wieczory Małopolskie to rozpoczęty jesienią 2004 roku cykl koncertów, spektakli operowych i dramatycznych prezentowanych przez zawodowe instytucje artystyczne, głównie krakowskie (Operę Krakowską, Filharmonię im. Karola Szymanowskiego, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Teatr STU, scenę Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej). Coraz częściej gośćmi Wieczorów stają się również instytucje spoza regionu, np. Opera - Teatr Narodowy w Koszycach, Teatr Powszechny w Warszawie, Teatr Muzyczny w Gliwicach.
Oferta prezentowana w ramach Wieczorów Małopolskich obejmuje zarówno klasyczną jak i współczesną odsłonę teatru.

W tegorocznej edycji cyklu zobaczymy spektakl "Miłość" Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz "Takie małe nic - variétés" Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem.


Bilety w sprzedaży w kasie MCK SOKÓŁ oraz on-line.

OŚWIADCZENIE I REGULAMIN

Osoby, które zakupiły bilety na spektakl, w związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, proszone są o wypełnienie przed wejściem na salę oświadczenia o nieprzebywaniu zagranicą oraz o braku kontaktu z osobami z potwierdzonym zakażeniem wirusem COVID-19 lub przebywającymi na kwarantannie, a także o braku objawów takich jak: gorączka, kaszel i duszności. 

Oświadczenie dostępne w budynku MCK SOKÓŁ oraz poniżej w wersji cyfrowej.

sponsorzy

Patroni medialni