Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki

Teatr
Przegląd jest konfrontacją dokonań artystycznych i poszukiwań inscenizacyjnych dziecięcych i młodzieżowych teatrów lalkowych, działających w ośrodkach kultury, szkołach i placówkach wychowawczych województwa małopolskiego.
Laureaci Przeglądu nominowani są do udziału w Ogólnopolskich Spotkaniach Lalkarzy w Puławach i spotkaniu finałowym Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

2024

37. edycja Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.
Dowiedz się więcej

2023

36. edycja Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.
Dowiedz się więcej

2022

35. jubileuszowa edycja Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, odbędzie się w dniu 19 maja 2022 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.
Dowiedz się więcej
Scenografia do zająca poziomki przedstawiająca dwa kolorowe domki w kształcie muchomorków

2021

W oczekiwaniu na jubileuszowe spektakle 35. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych w Żabnie zapraszamy od 20 do 31 maja 2021 r. przed ekrany - na wyjątkowy wspomnieniowy pokaz przedstawień w wykonaniu dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych - laureatów Wielkiej Nagrody Zająca Poziomki.
Dowiedz się więcej