Lalkowy Teatr Wyobraźni

Edukacja Teatr
Cykl zajęć dla instruktorów prowadzących zajęcia teatralne z dziećmi, nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego oraz bibliotekarzy.
Tematem zajęć są m.in. ćwiczenia animacyjne z pacynkami i marionetkami na podstawie fragmentów scenariuszy czy przygotowanie przestrzeni scenicznej do przedstawienia.

Lalkowy Teatr Wyobraźni 2022

Kolejna edycja warsztatów lalkarskich LALKOWY TEATR WYOBRAŹNI obędzie się 8 października 2022 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.
Teatr ożywionej formy plastycznej – środki i animacja to temat wiodący warsztatów, w trakcie których skupimy się głównie na animacji lalek niekonwencjonalnych. Pojawią się lalki, którymi możemy operować w obrębie małego stolika, jak i te o znacznie większych gabarytach, tworzone przy współpracy kilku osób. Wykorzystamy również elementy własnego ciała: dłonie, stopy, łydki, głowę do kreacji postaci lalkowej.

Zajęcia warsztatowe poprowadzi Monika Filipowicz.

DOFINANSOWANIE

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Najbliższe wydarzenia z tego cyklu

Edukacja Teatr Warsztat

LALKOWY TEATR WYOBRAŹNI 2022

8 października 2022, godz. 10:00 - 14:00

Gminne Centrum Kultury w Żabnie