Lalkowy Teatr Wyobraźni

Edukacja Teatr
Cykl zajęć dla instruktorów prowadzących zajęcia teatralne z dziećmi, nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego oraz bibliotekarzy.
Tematem zajęć są m.in. ćwiczenia animacyjne z pacynkami i marionetkami na podstawie fragmentów scenariuszy czy przygotowanie przestrzeni scenicznej do przedstawienia.

Lalkowy Teatr Wyobraźni 2023

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji warsztatów lalkarskich LALKOWY TEATR WYOBRAŹNI, które odbędą się 18 listopada 2023 r. (sobota) w godzinach 10:00-14:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16.
Warsztaty animacji pt. Lalka i przedmiot jako artyści teatru formy, podczas których ożywimy zarówno lalki teatralne, lalki tworzone z przedmiotów, jak i same przedmioty, zachowując ich dotychczasową formę, poprowadzi Monika Filipowicz, aktorka i absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Jest ona również animatorką materii nieożywionej oraz entuzjastką teatru przedmiotu, z którego korzysta podczas własnych eksperymentów artystycznych.

Najbliższe wydarzenia z tego cyklu

Edukacja Teatr Warsztat

Lalkowy Teatr Wyobraźni 2023

18 listopada 2023, godz. 10:00 - 14:00

Gminne Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16