38. Festiwal BAJDUREK | oglądaj i głosuj

W dniach 16 października – 16 listopada 2023 zapraszamy do niezwykłego świata bajdurkowego teatru, gdzie w wirtualnej przestrzeni naszej strony internetowej prezentować będziemy spektakle finalistów 38. edycji Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.
Bajkowe, pełne uroku i dziecięcej wrażliwości, ale i niosące ważne treści spektakle najmłodszego pokolenia Małopolan, zarejestrowane zostały na żywo podczas czerwcowej gali finałowej w Nowym Sączu a teraz zaprezentowane zostają szerokiej publiczności bez ograniczenia terytorialnego. 

Daj się porwać tej magicznej przygodzie, oglądaj, baw się, wzruszaj i zostań… JUROREM oddając swój głos na ulubiony spektakl! Przedstawienie z najwyższą liczbą głosów zdobędzie NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Nagroda ta jest nagrodą honorową. Plebiscyt ma charakter animacyjny, służący promocji tej niezwykłej twórczości teatralnej dzieci i młodzieży województwa! 

Spektakle od 1 do 20 prezentowane są w sieci za kolejnością, w jakiej występowały w ramach finału w Nowym Sączu w dniach 13-15 czerwca 2023 r.

GŁOSOWANIE

Swój głos możesz oddać raz dziennie w dniach od 16 października do 16 listopada 2023 roku.
Każdego dnia zagłosować możesz na inny spektakl, lub na jeden – swój ulubiony. 

JAK ZAGŁOSOWAĆ?

  1. Poniżej, przechodząc na kolejne odsłony listy spektakli, znajdź ten, na który chcesz zagłosować. 
  2. Najedź kursorem myszki na „kółeczko” widoczne w lewym górnym rogu grafiki promującej wybrany przez Ciebie spektakl i kliknij w nie.
  3. Przewiń stronę niżej i kliknij w przycisk ZAGŁOSUJ.
  4. W oknie, które się pojawi podaj swój adres mailowy (upewnij się, czy nie ma w nim błędów).
  5. Zaloguj się do swojego konta pocztowego i znajdź wiadomość od nas. Kliknij w podany w niej link weryfikacyjny. Gotowe!
       
UWAGA! Twój głos zostanie zliczony dopiero po zakończeniu weryfikacji (kliknięciu w link).

W celach weryfikacji przebiegu głosowania administrator strony przechowuje adres e-mail, adres IP, z którego nastąpiło połączenie oraz dokładną godzinę i datę oddania głosu. W przypadku zaobserwowania nadużyć – głosy niosące znamiona złamania zasad głosowania i przede wszystkim uczciwej, koleżeńskiej zabawy – zostaną anulowane!

PATRONAT HONOROWY

Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego