Premiera Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego na Scenie SOKÓŁ

W ramach Sceny SOKÓŁ, dwukrotnie – 3 lipca br. o godz. 19.30 (przedpremierowo) i 4 lipca br. (premierowo) o godz. 18.00, w sali im. L. Lipińskiego Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego zagra komedię autorstwa Bożeny Kupis-Kucharskiej pt. „Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej” w reżyserii Janusza Michalika.
Zabawna sztuka Bożeny Kupis-Kucharskiej opowiada o tym, że miłość nie ma terminu przydatności i może zdarzyć się w każdym wieku. On – starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona – piękna i pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna, gustująca w różowym futerku. Co ich połączyło? Miłość?  A może pieniądze? A może jeszcze coś innego? Czy znajomość młodej Kiki z blisko o 50 lat starszym Zygmuntem ma szansę na przetrwanie, gdy tuż za ścianą stoi nadopiekuńcza i zrozpaczona córka Barbara? Do tego jeszcze Adela, żona a nie-żona (bo rozwiedziona z Zygmuntem). I czego dotyczy tytułowa "poprawka"? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu, pełnego zabawnych dialogów, z ciekawą intrygą, skrywanymi tajemnicami i mnóstwem humoru.


BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI na spektakl przedpremierowy w dniu 3 lipca oraz ZAPROSZENIA na PREMIERĘ (w ograniczonej ilości) w dniu 4 lipca, będą dostępne w kasie Kina SOKÓŁ od dnia 25 czerwca br.