Akademia Przedszkolaka FILMINEK

Kino Prelekcja Seans filmowy

13 listopada - 10 grudnia 2019

MCK SOKÓŁ

Dodatkowe informacje:
Zgłoszeniaprzyjmuje koordynator (telefonicznie i mailowo) do dnia 12 listopada 2019 roku
O uczestnictwie w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.
Jesienny FILMINEK zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z filmem i przygodą. Atrakcji moc już od listopada!

Gdy kolorowe liście tworzą  pod drzewami barwne dywany, a za oknami czai się coraz szybciej zmrok, czas, by radosny FILMINEK odwiedził swoich małych przyjaciół w Kinie SOKÓŁ i nadał jesiennym chwilom blask.

Błyski i flesze zapewni wystrzał rakiety w daleki kosmos, a tam najlepsza przygoda już trwa! Wesołe stworki zajadają się (nie)ziemsko pysznymi potrawami Mami Fatale, a ich zapach unosi się między galaktykami niczym kosmiczny pył (Krytyk z kosmosu). Gdy jednym w miarę jedzenia rośnie apetyt, drugich jakby ubywa w tym czasie… (Gdzie jest księżyc?).

A co najważniejszego jest w zimie? Żeby był śnieg! Wtedy mamy do szczęścia wszystko, co niezbędne. Można poturlać się wesoło w białym puchu, lepić kolorowe bałwanki (Bali), a nawet wybrać się na narciarski stok i zażyć śnieżnej zabawy (Dwa koty i jeden pies). Na koniec wystarczy jeszcze tylko napisać wyjątkowy list, znaleźć właściwego adresata (Święty Mikołaj dla wszystkich) i już można beztrosko cieszyć się magią Świąt.

Niezmiennie do świata bajek wprowadzi dzieci animator kultury. W wyborze filmów pomoże Państwu podział na dwie kategorie wiekowe oraz dodatkowy podział ze względu na czas trwania seansów: „Starszaki” (pełnometrażowe, dłuższe projekcje)  i „Młodszaki” (zestawy animacji, krótsze projekcje).

FILMINEK wygląda z niecierpliwością na wszystkie dzieci w Kinie SOKÓŁ!

do pobrania

Poniżej do pobrania ulotka z programem.

Uwaga! Do seansu w listopadzie należy doliczyć dodatkowe 15 minut, które przeznaczone jest na wprowadzenie najmłodszych widzów w tematykę prezentowanego filmu. Grudniowe spotkanie jest dłuższe o około 30 minut ze względu na wizytę Świętego Mikołaja we własnej osobie i jego radosnej świty.

Opłaty

Koszt uczestnictwa w FILMINKU to 14 zł za karnet dla jednego dziecka, obejmujący dwa spotkania dla Młodszaków lub Starszaków. Konkretny zestaw lub tytuł filmowy dostępny będzie jedynie w zaproponowanym miesiącu.

Cena udziału w jednym spotkaniu:
  • 11 zł dla grupy poniżej 40 osób
  • 10 zł dla grupy powyżej 40 osób

Informacja dla uczestników wykupujących karnet: 
Bardzo prosimy opiekuna każdej grupy o przygotowanie wraz z dziećmi na kartce w formacie A3 pracy plastycznej pn. KOSMICZNA RAKIETA (żaden inny format nie jest dopuszczalny ze względów technicznych).

Na odwrocie pracy prosimy o umieszczenie informacji: nazwa przedszkola, grupy, nazwisko opiekuna/opiekunów.

Prace przyjmujemy najpóźniej do 2 grudnia 2019 roku. Po tym terminie nie będą przyjmowane. W grudniu każda grupa otrzyma od Świętego Mikołaja kalendarz z pracą własnego autorstwa, który służyć będzie przez cały nadchodzący nowy rok.

Kalendarium wydarzeń

Karolina Karkucińska, Maciej Wota
Muzyka Koncert

Koncert duetu organowego: Karolina Karkucińska i Maciej Wota

11 listopada 2019, godz. 19:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

Rafael Santi. Książę wszystkich sztuk

14 listopada 2019, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ