Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

WAKACYJNE ART KAFE | 2025

Sztuka Warsztat

3 lipca - 28 sierpnia 2025

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

Wstęp: 6 zł
Zapraszamy wszystkich seniorów i dorosłych na Artystyczne Czwartki z malarką Barbarą Piękoś. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje pasje, poznać nowych przyjaciół i w miłej atmosferze spędzić czas, to te warsztaty są stworzone właśnie dla Ciebie.
Co czwartek spotykamy się, by wspólnie malować – to nasza ulubiona forma ekspresji! Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, liczą się chęci i dobra energia. Barbara Piękoś zadba o to, by każdy znalazł coś dla siebie i czuł się swobodnie w twórczym procesie.

Nasze warsztaty to przede wszystkim okazja do spotkań towarzyskich i zacieśniania więzi. Przy kawie i wspólnej pracy przy sztalugach tworzy się wyjątkowa, przyjacielska atmosfera. To idealny sposób na oderwanie się od codzienności, rozwijanie kreatywności i czerpanie radości z bycia razem.


Gdzie? Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu, ul. Długosza 3
Kiedy? czwartki od 3.07. do 28.08.2025 (oprócz 14.08.2025 - w tym dniu zapraszamy do Galerii na otwarcie wystawy 30-lecia Stowarzyszenia Pastelistów Polskich) 
O której godzinie? 16.00 - 18.00
Ile kosztuje bilet? 6 zł
Czy na warsztaty trzeba się zapisać? Nie, wystarczy przyjść.  
Czy trzeba przynieść własne materiały? Nie musisz - zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
Kto prowadzi warsztaty? Barbara Piękoś - artystka malarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Dla kogo jest lato-pracownia malarska? dla dorosłych, seniorów

Kalendarium wydarzeń

zdjęcie dzieci malujących przy sztalugach
Sztuka Warsztat

Lato-warsztaty dla grup | 2025

1 lipca - 29 sierpnia 2025

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

cykl: LATO ART
grafika
Sztuka Prelekcja / wykład

Wrzątek: wolna wola

3 lipca 2025, godz. 18:00 - 20:00

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

cykl: Wrzątek