Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Nel i tajemnica Kurokota

Kino Seans filmowy

5 listopada 2022, godz. 09:30

Kino SOKÓŁ

Wstęp: 10 zł (asystent dziecka ze spektrum autyzmu - wstęp bezpłatny)
pętla indukcyjna
W sobotę 5 listopada o godzinie 9:30 w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu, w ramach cyklu „Seanse przyjazne sensorycznie”, odbędzie się projekcja familijnej animacji - NEL I TAJEMNICA KUROKOTA.
Dobra zabawa ma smak przygody! Nel i jej gang rusza na misję ratowania królestwa Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana, który przemienia przyszłego króla w... kurokota. Mądra, pełna humoru i czarująca animacja dla całej rodziny o tym, że z najlepszymi przyjaciółmi można dokonać rzeczy niemożliwych!
NEL I TAJEMNICA KUROKOTA

Francja 2021, 89', animacja, familijny, przygodowy, dubbing, od 6 lat

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. Pod nieuwagę straży dworskiej, ekipa trafia na przyjęcie, w czasie którego Nel przebiera się za księżniczkę. Poznając tajemnicze kąty zamku niepożądani goście przypadkiem podglądają bezwzględnego dziedzica Tristana, gdy ten za pomocą magicznego eliksiru zamienia przyszłego króla w… kurokota – pół kurczaka, pół kota. Od tej chwili losy Mgiełkogrodu zależą od Nel i jej gangu, z którym musi ocalić księcia Rolanda i powstrzymać przebiegłego Tristana. Podczas pełnej przygód misji, która będzie wymagała odwagi, sprytu i grupy najlepszych przyjaciół, Nel odkryje, że szlachetność w sercu nosi każdy z nas!

Kalendarium wydarzeń

Sztuka Wernisaż / finisaż

„Świat... IZMÓW” - wernisaż

4 listopada 2022, godz. 18:00

Galeria BWA JATKI

Edukacja Teatr Warsztat

8. Teatralne Spotkania Metodyczne

5 listopada 2022, godz. 10:00 - 14:00

Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku