Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Jak skutecznie walczyć ze smogiem?

Edukacja Spotkanie

4 listopada 2022, godz. 18:00 - 20:00

sala edukacyjna, MCK SOKÓŁ

Bilety: wstęp wolny
Dodatkowe informacje:
Spotkanie z tłumaczeniem na PJM będzie dostępne on-line na kanale YouTube MCK SOKÓŁ.
Zapraszamy na spotkanie z założycielem Ośrodka Studiów o Mieście Nowym Sączu oraz Nowosądeckiego Alarmu Smogowego – Bartłomiejem Orłem, które odbędzie się 4 listopada o godz. 18:00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowy Sączu.
Zaproszony ekspert opowie o jakości powietrza w regionie, o tym co ma na nią wpływ, jak ją poprawić i czemu jest ważna dla naszego zdrowia. Podczas spotkania słuchacze i słuchaczki dowiedzą się w jaki sposób indywidualnie mogą walczyć ze smogiem, gdzie mogą starać się o dotację na wymianę pieca oraz krok po kroku dowiedzą się jak ją pozyskać.

Bartłomiej Orzeł

Założyciel Ośrodka Studiów o Mieście Nowym Sączu oraz Nowosądeckiego Alarmu Smogowego, były Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. Czystego Powietrza. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University. Pracował jako koordynator w organizacjach pozarządowych. Był współautorem projektu do Budżetu Obywatelskiego Małopolski, dzięki któremu zakupiono 15 defibrylatorów i umieszczono je w miejscach publicznych w Nowym Sączu.

Dofinansowanie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Kalendarium wydarzeń

podręcznik w kolorze niebieskim
Teatr Warsztat

WARSZTAT INSTRUKTORA TEATRALNEGO

29 października 2022, godz. 10:00 - 16:00

MCK SOKÓŁ

Edukacja Warsztat

8. Teatralne Spotkania Metodyczne

5 listopada 2022, godz. 10:00 - 14:00

Brzesko