Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

I SPOTKANIE SENTYMENTALNE RODZINY TEATRU ROBOTNICZEGO

Teatr

28 stycznia 2022, godz. 18:30

sala im. Romana Sichrawy, MCK SOKÓŁ

Wstęp: Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Wejściówki do odebrania w kasie MCK SOKÓŁ od dnia 19 stycznia br. (środa).
Liczba miejsc ograniczona.
Scena SOKÓŁ zaprasza na pierwsze spotkanie sentymentalne Rodziny Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego, w ramach trwającego już Roku Jubileuszu 100-lecia tej nowosądeckiej amatorskiej Sceny.
Wspominać będziemy przede wszystkim (lecz nie tylko) historie związane z realizacją spektaklu z roku 1986 – „Odejście Głodomora” wg Tadeusza Różewicza; obejrzymy na dużym ekranie fragmenty tego przedstawienia, a gościem specjalnym spotkania będzie ówczesny odtwórca tytułowej postaci – Przemysław Tejkowski, aktor teatralny i filmowy, absolwent krakowskiej PWST, były Dyrektor Teatru im. W. Siemaszkowej, a obecnie Prezes Polskiego Radia Rzeszów.
Zgodnie z aktualnymi przepisami spotkanie realizowane będzie w reżimie sanitarnym – maks. 30 procent obłożenia. Konieczne jest zakrywanie ust i nosa. Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W związku z tym będziemy prosić Państwa o informację o zaszczepieniu / braku szczepienia przeciw SARS CoV-2, co pozwoli zachować obowiązujące limity widowni. Ponadto prosimy o wypełnienie ankiety informacyjnej (oświadczenia covidowego), którą można odebrać wraz z wejściówkami w kasie MCK SOKÓŁ oraz okazanie tej ankiety przy wejściu na spotkanie.

Do pobrania

Przed spotkaniem bardzo prosimy o wypełnienie ankiety informacyjnej (do pobrania poniżej).

Kalendarium wydarzeń

Pomarańczowo - czarne zdjęcie krowiej głowy umieszczone na fioletowym tle.
Sztuka

Wrzątek: Andy Warhol ...od początku i z powrotem

28 stycznia 2022, godz. 18:00 - 21:30

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

orkiestra w kościele
Muzyka Koncert

NOWONARODZONY – Or_kiestra dla Matyldzi

29 stycznia 2022

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ