Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Dzień Matki w Kinie SOKÓŁ „MAFIA MAMMA”

Kino Seans filmowy

26 maja 2023, godz. 19:15

Kino SOKÓŁ

WSTĘP: 14 i 17 zł
26 maja o godzinie 19:15 zapraszamy do Kina SOKÓŁ na wspólne świętowanie Dnia Matki. Przygotujcie się na wieczór pełen rozrywki i dobrego humoru!
Doświadczcie niezwykłej atmosfery Dnia Matki, bawiąc się przy naszym specjalnym seansie filmowym. Tego wieczoru zobaczycie komediową produkcję MAFIA MAMMA – nominowaną do Oscara i wyreżyserowaną przez utalentowaną Catherine Hardwicke.

A to jeszcze nie wszystko! Każdy z Was będzie miał szansę wygrać fantastyczne nagrody, a także otrzyma pachnący upominek.
MAFIA MAMMA
Wielka Brytania, Włochy, USA 2023, komedia, kryminał, napisy 101', od 15 lat

Główną bohaterką MAFIA MAMMA jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem. Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej!

Kalendarium wydarzeń

Inne

KOLORY NASZEGO ŻYCIA – ŻÓŁTY

26 maja 2023, godz. 10:00 - 14:00

sala im. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

SUPER MARIO BROS. FILM

27 maja 2023, godz. 09:00

Kino SOKÓŁ