Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Bing na Żywo – Wielkie Urodziny

Gościnnie w MCK Teatr Spektakl / widowisko

10 listopada 2024

MCK SOKÓŁ

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów Binga i jego przyjaciół! Już wkrótce ten uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek zawita do Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada 2024 r. o godz. 10:00, 12:30 i 15:00.
Spektakl „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim. Przedstawienie zostało zrealizowane pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach i doskonale dostosowane do ich percepcji.  Na scenie pojawiają się: Bing, Sula, Coco, Pando i Flop w formie przepięknych, wielkoformatowych lalek, które na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing Na Żywo to wielka teatralna przygoda! Wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka zabawy i interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo Binga i jego przyjaciół!

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy także jak radzić sobie z emocjami i uczuciami, pokazuje czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem innych.

Przedstawienie zrealizowane zostało przez agencję artystyczną Good Walk, autora takich spektakli dla dzieci jak Strażak Sam, czy Tomek i Przyjaciele. W Polsce, Bing Na Żywo cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu pierwszych trzech miesięcy spektakl wystawiono ponad 100 razy. Obejrzało go ponad 30 tys. widzów w 27 miastach! Jeśli jeszcze go nie widzieliście, pospieszcie się. Bilety w każdym mieście bardzo szybko się wyprzedają.

Zapraszamy całe rodziny na pierwsze, wspólne wyjście do teatru!
Pamiętajcie:  Bing na Żywo – to wielka rzecz!

Obsada:
Bing – Karol Sławek / Szymon Bujak
Coco i Sula -Karolina Mazurek / Monika Markowska
Flop i Pando – Jakub Szlachetka / Maciej Łabaz
Wiktoria Grzegorczyk

głos Amma - Marta Markowicz

Reżyseria: Zuzanna Gaińska na podstawie spektaklu Wilhelminiego Hoornstrasa
Scenariusz: Paul Passchier
Scenografia:  Joris van Veldhoven
Muzyka: Gert-Jan van den Ende

SPRZEDAŻ BILETÓW ON LINE:


oraz stacjonarnie w salonach sieci Media Markt

Więcej informacji na temat udziału w spektaklu - TUTAJ

Kalendarium wydarzeń

Sztuka Warsztat

WARSZTATY KREATYWNE HANDMADE | II Turnus

19 - 23 sierpnia 2024

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ

cykl: LATO ART