Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Anita Lipnicka – „Śnienie”

Muzyka Festiwal Koncert

17 marca 2024, godz. 18:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Wstęp: 80 i 70, *1 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety do nabycia od 15 lutego on-line, w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, Nowy Sącz, tel. 18 448 26 00, czynnej: pn.-pt. 8:00-20:00, sob.-nd. 12:00-20:00) oraz w biletomacie w Centrum Handlowym GOŁĄBKOWICE (ul. Prażmowskiego 1).

*Bilety w cenie 1 zł dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych (na podstawie legitymacji).
XIX Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH rozpoczniemy w niedzielę, 17 marca 2024 o godzinie 18:00 koncertem, na którym wystąpi Anita Lipnicka promując swój nowy album „Śnienie”.
Bartek Miarka – gitary
Kamil Pełka – bas
Łukasz Sobolak – perkusja
Marcin Wołowiec – puzon
Dominik Gawroński – trąbka
Piotr Świętoniowski – instrumenty klawiszowe

Po sześciu latach od wydania albumu „Miód i dym”, Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem. O tym, co w tym czasie przeżyła, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć, wyśpiewała na nowej płycie zatytułowanej „Śnienie”, która miała swoją premierę 3 listopada 2023. Tuż po ukazaniu się na rynku albumu, artystka wyruszyła w trasę. Tym razem na scenie towarzyszyć jej będzie zespół w składzie poszerzonym o dodatkowych muzyków.

Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci! – zapowiada Anita.

SPONSORZY

Patronat medialny