7. Teatralne Spotkania Metodyczne

Edukacja Teatr Warsztat

19 listopada 2020, godz. 15:00 - 18:00

Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

Dodatkowe informacje:
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy instruktorów teatralnych oraz nauczycieli prowadzących szkolne zespoły teatralne do uczestnictwa w 7. Teatralnych Spotkaniach Metodycznych.
Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest praca nad świadomością emocji i ciała w przestrzeni scenicznej ze szczególnym uwzględnię poniższych zagadnień:
  • monolog wewnętrzny postaci w połączeniu z ekspresją ciała a świadomość przestrzeni sceny,
  • wyrażenie intencji i wewnętrznych stanów emocjonalnych za pomocą ciała i ruchu,
  • synteza emocji postaci literackiej i ekspresji ciała aktora w relacji z partnerem scenicznym.
Zajęcia warsztatowe prowadzić będzie Rafał Sadowski – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wieloletni aktor Teatru im. J. Słowackiego.

W sytuacji zwiększonego zagrożenia epidemiologicznego, zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia terminu warsztatów, a w przypadku braku wystarczającej liczby zgłoszeń prawo do odwołania warsztatów.

Zgłoszenia

Wszystkich zainteresowanych udziałem w 7. Teatralnych Spotkaniach Metodycznych prosimy o przesłanie mailem skanu wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia w terminie do 10 listopada br. na adres: i.stanaszek@mcksokol.pl.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - w związku z czym udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Poniżej karta zgłoszenia do pobrania.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Kalendarium wydarzeń

Na czarnym tle mężczyzna rozmawiający z kobietą
Edukacja Warsztat

AKADEMIA SŁOWA - spotkanie 2

16 listopada 2020, godz. 10:00

online