Małopolska Karpaty OFFer - Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki

Folklor Muzyka Sztuka Taniec Teatr
Festiwal Karpaty OFFer od początku swego istnienia stara się umożliwiać artystom oraz uczestnikom udział w zderzeniu kultury tradycyjnej z wyrosłymi na jej korzeniach współczesnymi przejawami twórczości amatorskiej i profesjonalnej.
Bogata offerta festiwalu to jak zwykle mieszanka przeróżnych rodzajów twórczości. Każdy jej element jest na swój sposób wyjątkowy i niesie ze sobą dużą dawkę odmiennych emocji. Festiwal daje możliwość połączenia ich w taki sposób, że mogą ze sobą idealnie współgrać, tworzyć harmonię, pomimo często dalekich od siebie form ekspresji. Film, muzyka, taniec, teatr i moc regionalnych atrakcji to stałe elementy wydarzenia.
Trójkąty i koła w różnych kompilacjach

Karpaty OFFer 2021

Tegoroczny XIII Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki - Małopolska Karpaty OFFer odbędzie się 13 i 14 sierpnia, a miejscem festiwalowych akcji i koncertów będzie Nowy Sącz. Wzorem poprzednich lat, na ulicach miasta, w Rynku i na sądeckich plantach, znów pojawi się muzyka, taniec, teatr, performance oraz film. Mieszkańcy Nowego Sącza, a także przebywający w nim goście po raz kolejny będą mogli uczestniczyć we wspaniałym święcie karpackiej wyobraźni.
Dowiedz się więcej
Postać mężczyzny z gitarą. W tle zielone światła.

Karpaty OFFer 2021 - event zimowy

Za oknami prawdziwa, biała zima, tymczasem my chcemy Wam podarować weekend letniego nastroju. Bo festiwal KARPATY OFFer kojarzy się z sierpniowymi upałami, spotkaniami w plenerze i ciekawym miksem rozmaitych artystycznych działań.
Dowiedz się więcej
Dziewczyna w stroju regionalnym biegnie przez łąkę

Karpaty OFFer 2019

Festiwal Karpaty OFFer od dziesięciu już edycji stara się umożliwiać artystom oraz uczestnikom, udział w zderzeniu kultury tradycyjnej z wyrosłymi na jej korzeniach współczesnymi przejawami twórczości amatorskiej i profesjonalnej.
Dowiedz się więcej