28. ŚWIĘTO DZIECI GÓR | przeniesione na 2021 rok

Folklor Muzyka Taniec Festiwal

19 - 26 lipca 2020

Nowy Sącz

Informujemy, że 28. edycja Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR, nie zostanie zrealizowana w bieżącym 2020 roku. Planujemy zorganizowanie Festiwalu w dniach 18-25 lipca 2021 r.
W związku z aktualną, nadzwyczajną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się na świecie koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi podejmowania działań mających na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ informuje, że kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo uczestników - w szczególności dzieci - 28. edycja Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR, nie zostanie zrealizowana w bieżącym 2020 roku, ale zostaje przeniesiona na rok następny. Planujemy zorganizowanie Festiwalu w dniach 18-25 lipca 2021 r. a jego uczestnikami pozostaną zespoły, które zostały zakwalifikowane i zaproszone do udziału w tegorocznym wydarzeniu.

O szczegółach i przebiegu przygotowań będziemy informować na bieżąco poprzez nasze kanały informacyjno-promocyjne. Cały czas działa również biuro organizacyjne ŚWIĘTA DZIECI GÓR, z którym można się kontaktować poprzez adres e-mail: sdg@mcksokol.pl.

Jednocześnie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które zadeklarowały chęć uczestnictwa i współpracy przy 28. edycji Festiwalu, poświęciły swój czas, włożyły wysiłek i wykonały już liczne prace i działania w celu organizacji oraz przygotowania się do lipcowego święta małych górali z całego świata. Pełni nadziei liczymy na kontynuację tej niezwykłej współpracy i spotkania się - najpóźniej!!! - na festiwalowych wydarzeniach w roku 2021!

www.swietodziecigor.pl.

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

Wakacyjne Last Minute - „SWOJSKI ODLOT"

17 - 23 lipca 2020

Kino SOKÓŁ

Błękitne tło. Na tle postać stojącej dziewczynki oraz siedzącego psa. Dziewczynka i pies patrzą na siebie.
Sztuka Wystawa

covid vibes - otwarcie wystawy malarstwa ALEKSANDRY ANZEL

22 lipca 2020

Galeria Sztuki SOKÓŁ