Pojedynek na głosy

Kino Seans filmowy

5 marca 2020

czwartek godz. 18:00

MCK SOKÓŁ

Bilety: 17 zł
Dodatkowe informacje:
Rozpoczęcie wieczoru: godz. 18.00
Seans: godz. 18.45
Zapraszamy do Kina SOKÓŁ na kolejne spotkanie filmowe dla kobiet. Przed seansem: konkursy z nagrodami, prezentacje przygotowane przez sponsorów, porady dotyczące pielęgnacji ciała, urody i zdrowego stylu życia, a także poczęstunek.
Fabuła:
Życie kobiet w bazie wojskowej do łatwych nie należy, szczególnie kiedy ich partnerzy wyjeżdżają na misję. Żyją samotnie, w ciągłym niepokoju, czekając na powrót mężów i synów. Aby tchnąć w swoje życie nieco radości, kobiety organizują amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa.

Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię zespołu. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca. Nieoczekiwanie chór zostaje zaproszony na występ w Royal Albert Hall w Londynie. Tymczasem próby są wciąż chaotyczne. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, występ może być zagrożony.

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

Cóż za piękny dzień

4 marca 2020, godz. 15:00

Kino SOKÓŁ

Folklor Teatr Konkurs Spektakl

Posiady Teatralne na Orawie - 8. Małopolskie Spotkania Teatrów Amatorskich

6 - 8 marca 2020

Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce