Koncert Lusławickiej Orkiestry Talentów w ramach Festiwalu EMANACJE

Muzyka Koncert

24 sierpnia 2019

sobota godz. 17:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Bilety: 10 zł (w sprzedaży w sierpniu)
Dodatkowe informacje:
Szczegóły wkrótce
Koncert w wykonaniu najmłodszej polskiej orkiestry, Lusławickiej Orkiestry Talentów. To kolejna edycja projektu, w którym biorą udział wyróżniający się młodzi muzycy z całego kraju – laureaci ogólnopolskich konkursów instrumentalnych. Orkiestra wystąpi pod batutą opiekuna artystycznego zespołu – Moniki Bachowskiej.
Lusławicka Orkiestra Talentów wystąpi w sali im. Lucjana Lipińskiego MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE organizowanego przez Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach we współpracy z Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ.

Lusławicka Orkiestra Talentów

Lusławicka Orkiestra Talentów jest jednym z kluczowych przedsięwzięć realizowanych przez Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. W ramach realizowanego cyklicznie projektu, co 2 lata powołana zostaje dziecięca orkiestra smyczkowa złożona z laureatów Ogólnopolskich Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej dla szkół muzycznych I stopnia. W skład zespołu wchodzi około 40 młodych muzyków z całej Polski dla których zaproszenie do Lusławickiej Orkiestry Talentów jest nagrodą za wybitne osiągnięcia a jednocześnie możliwością dalszego rozwoju pod kierunkiem znakomitych muzyków – artystów i pedagogów, którzy czuwają nad artystycznym poziomem oraz procesem budowania zespołu. 
źródło: penderecki-center.pl

Kalendarium wydarzeń

Budynek BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu
Edukacja Sztuka Plener

Bryła architektoniczna w przestrzeni miasta

30 lipca - 1 sierpnia 2019

Nowy Sącz

cykl: LATO ART
Kino Festiwal

9. Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży KinoJazda

30 września - 4 października 2019

Kino SOKÓŁ