Halloweenowy Maraton Grozy

Kino Seans filmowy

30 października - 1 listopada 2020

online

Bilety: 15 zł - pojedynczy pokaz, 20 zł - maraton filmowy
Dodatkowe informacje:

Filmy dostępne od 30 października godz. 21:00 do 1 listopada godz. 21:00.  Sprzedaż biletów rozpocznie się 2 godziny przed startem maratonu. Przy zakupie biletu należy zaznaczyć z wyświetlonej listy "Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu".

Kino SOKÓŁ razem Velvet Spoon zaprasza na Halloweenowy Maraton Grozy!
Jeśli nie pójdziemy w tym roku na maraton Halloweenowy to Halloween przyjdzie do Was!
Platforma mojeekino.pl i VelvetSpoon zapraszają na jedyny w swoim rodzaju internetowy podwójny pokaz.

DEMONY PRERII

The Wind, reż. Emma Tammi, 86'

Ostatnie lata obfitowały w horrory wykorzystujące folklor w służbie grozy – kilka lat temu skutecznie straszyła "Czarownica" Roberta Eggersa, niedawno hitem okazał się "Midsommar. W biały dzień" Ariego Astera.

Demony prerii Emmy Tammi wytrzymują porównanie z tymi tytułami. To fascynująca opowieść o kobiecie czekającej na powrót męża w chacie położonej na odludzi, na zapomnianej przez Boga prerii. Im więcej czasu Lizzy (doskonała Caitlin Gerard) spędza w samotności, tym silniej czuje obecność czegoś dziwnego – przerażającego, niewytłumaczalnego, pochodzącego nie z tego świata.


ŁOWCA GŁÓW

Head Hunter, reż. Jordan Downey, 72'

W kolekcji urżniętych łbów należącej do tego wikinga brakuje tylko jednego trofeum – głowy potwora, który zabił jego córkę. Łowca głów to esencja brutalnej fantastyki zamknięta w siedemdziesięciu dwóch minutach surowego, wciągającego jak diabli filmu.

To Wiedźmin okrojony z pompy i efektowności, w którym nie ma smoków, czarownic i innych bzdur; jest małomówny wiking, jest leśna chatka; jest kolekcja głów należących do zaszlachtowanych potworów; jest wola zemsty. Dzięki temu przez nieco ponad godzinę trudno oderwać wzrok od ekranu.

Szczegóły na stronie wydarzenia >> oraz na stronie stronie Kina SOKÓŁ na platformie MOJEeKINO >>.

Kalendarium wydarzeń

dwóch mężczyzn stoi obok siebie. Obydwaj mają poranione połowy twarzy
Kino Seans filmowy Spektakl

Frankenstein

30 - 31 października 2020

Kino SOKÓŁ