34. Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki

Teatr Przegląd

21 marca 2019

czwartek

Gminne Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16

Bilety: Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Kartę zgłoszenia należy przesłać do 4 marca na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Biuro Organizacyjne w Tarnowie, 33-100 Tarnów, Rynek 16 lub e-mailem na adres koordynatora.
Do udziału w Przeglądzie zapraszamy teatry lalkowe działające w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz stowarzyszeniach teatralnych i instytucjach kultury z terenu województwa małopolskiego.
Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki ma na celu stworzenie młodym teatrom możliwości prezentacji własnych realizacji scenicznych, konfrontacji z innymi teatrami lalkowymi oraz inspirowanie poszukiwań repertuarowych i różnorodnych form inscenizacyjnych.

Przedstawienia teatralne oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody i wyróżnienia oraz wytypuje teatr do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

Zespoły teatralne oceniane będą w trzech kategoriach: teatry przedszkolne (od 3 do 6 lat), teatry dziecięce (od 7 do 12 lat) oraz teatry młodzieżowe (od 13 do 16 lat).
Czas trwania spektaklu: od 20 do 35 min.

Kalendarium wydarzeń

Akademia Przedszkolaka Filminek
Kino Prelekcja Seans filmowy

Akademia Przedszkolaka FILMINEK

14 marca - 10 maja 2019

Kino SOKÓŁ

Fisz Emade Tworzywo
Muzyka Koncert

FISZ EMADE TWORZYWO - Radar

22 marca 2019, godz. 19:30

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ