ZIARNKO GORCZYCY 2019 | Kabaret Hrabi

Koncert Plebiscyt Spektakl

16 lutego 2019

sobota godz. 18:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Bilety: gala i kabaret - 40 zł | bal - 110 zł | gala, kabaret i bal - 140 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety w sprzedaży od 21 stycznia. Sprzedaż online dostępna tylko przy bilecie za 40 zł, pozostałe  pakiety dostępne tylko w kasie.
Podczas dziewiętnastej gali plebiscytu w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ wręczone zostaną kolejne statuetki ZIARNKA, a otrzymają je osoby i firmy, które poprzez swoją działalność charytatywną zyskają największą sympatię głosujących w tegorocznym plebiscycie.
Wydarzenie uświetni spektakl kabaretu Hrabi pt. „Cyrkuśniki”, a także występ gościa specjalnego wieczoru – Mateusza Ziółki. Tradycyjnie, zaraz po gali, organizatorzy zapraszają na charytatywny bal do Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu. Na gości czekać będzie pyszne menu oraz wspaniała zabawa taneczna.

Dochód ze sprzedaży wszystkich biletów w całości przeznaczony będzie na wsparcie Sądeckiego Hospicjum!

Kabaret Hrabi - Cyrkuśniki

Czarna skrzynia, buty
Kabaret Hrabi istnieje na scenie wystarczająco intensywnie, by wiedzieć, że aktorstwo to nie tylko zawód i przyjemność, ale też służba. Lata zaprzeczania, że nieee, że gust należy kształtować, na scenie nie pajacować, napotkały opór. Nadszedł czas, by się wyrzec. Czego się da, a przede wszystkim idei. Czas, by ludziom służyć i tym służeniem rozbawiać.

W „Cyrkuśnikach” Hrabi w pełni oddaje się w ręce publiczności, przyzwala i poddaje się, by spełniać jej życzenia. „Zrobimy wszystko, nie mamy godności” – to motto cyrkuśników. Hrabi liczy nie tylko na mądrość swoich widzów, ale też na to, że będzie potrafił jej schlebić. Ale tak porządnie. A niech no kto wyjdzie ze spektaklu do toalety. Popamięta.

Organizatorzy akcji

Prezydent Miasta Nowego Sącza, Województwo Małopolskie, Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, Związek Sądeczan, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Instytut Europa Karpat, Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ.

Kalendarium wydarzeń

reprodukcja obrazu
Sztuka Wernisaż

O Krakowie - Postscriptum Multimedialny Międzynarodowy projekt artystyczny

15 lutego 2019, godz. 18:00

Galeria BWA JATKI

dzieci wycinają z papieru kwiaty
Edukacja Sztuka Warsztat

Ładne kwiatki

24 lutego 2019, godz. 14:00

Galeria BWA SOKÓŁ