Cykle wydarzeń

dzieci bawiące się w ciuciubabkę

Gąski, gąski do domu! Zabawa w świecie dziecka

Edukacja Folklor
Cykl filmów o charakterze edukacyjnym, których celem jest przybliżenie zagadnienia jakim jest dziecko w tradycyjnej kulturze ludowej i omówienie jednego z podstawowych elementów prezentacji scenicznych polskich grup biorących udział w Międzynarodowym Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR.
Dowiedz się więcej
labirynt z kamieni

Labirynt Historii

Edukacja
Labirynt Historii to cykl wydarzeń o charakterze edukacyjno-kulturalnym, poruszających ciekawe, niejednokrotne kontrowersyjne tematy związane z historią Polski i jej sąsiadów, wewnętrznych stosunków w naszym państwie, relacji międzyludzkich w tym społecznych i politycznych.
Dowiedz się więcej
Litera I ozdobiona jarzębiną

IUBILAEI CANTUS - Sądecki Festiwal Muzyczny

Muzyka Sztuka
"Śpiew Jubileuszowy" (IUBILAEI CANTUS) narodził się w listopadzie 1995 roku - w miesiącu, który dla sądeczan ma znaczenie szczególne, gdyż - obok obchodzonego przez całą Polskę Święta Niepodległości -  8 listopada przypada data nadania praw miejskich naddunajeckiemu miastu. IUBILAEI CANTUS to także okazja, aby przypomnieć inne, ważne dla miasta i regionu, ale również dla całego kraju rocznice.
Dowiedz się więcej
Projektor filmowy w ciemnym pomieszczeniu

110 lat kina w SOKOLE

Kino
W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, obchody 110-lecia Kina w SOKOLE ulegają zmianie. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym programem jubileuszu.
Dowiedz się więcej

Klub Tańca Towarzyskiego AXIS - zapisy

Edukacja Taniec
Klub Tańca Towarzyskiego AXIS Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach tanecznych. Oferta KTT AXIS skierowana jest zarówno do osób pragnących tańczyć dla przyjemności, jak i do tych o aspiracjach sportowych, chcących rywalizować w turniejach tanecznych.
Dowiedz się więcej
kilka osbób na scenie z maskami teatralnymi

INSTRUKTORSKIE WARSZTATY TEATRALNE

Edukacja Teatr
Realizowane w danym roku szkolnym cykliczne spotkania dla nauczycieli i instruktorów teatralnych. Cykl obejmuje średnio kilkanaście czterogodzinnych warsztatów prowadzonych w określone soboty każdego miesiąca w Nowym Sączu i Krakowie.
Dowiedz się więcej
Grafika przedstawiająca logotyp projektu. Maska teatralna od której odchodzą linie-ścieżki

Po sieci do teatru

Edukacja
Cykl filmów edukacyjnych przygotowanych z myślą o instruktorach teatrów amatorskich, w szczególności o osobach pracujących z dziecięcymi i młodzieżowymi grupami artystycznymi.
Dowiedz się więcej

Karpaty OFFer 2020 - Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki

Muzyka Taniec Teatr
Zapraszamy do obejrzenia retransmisji spektaklu "Podniebna misja" Teatru Niewielkiego
Dowiedz się więcej