Promocje

W Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu marzenia o fascynujących podróżach za grosze przez sztukę, film i muzykę stają się rzeczywistością! Przygotuj się na tanie bilety do kina, galerii sztuki oraz na wydarzenia kulturalne.

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Z kina prosto do galerii

Z biletem Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu wstęp do Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w cenie tylko 1 zł.

Tanie poniedziałki

Każdy poniedziałek to doskonały dzień na wyjście do kina! Wszystkie seanse w tym dniu dostępne są dla wszystkich w cenie ulgowej. Nie przegap tej okazji!

Kino z rodziną

Zapraszamy rodziców z dziećmi na familijne seanse w Kinie SOKÓŁ. Przez cały tydzień dla wszystkich członków rodziny bilety na filmy 2D i 3D tylko w cenie ulgowej! Z promocji może skorzystać minimum 3 osobowa rodzina. Bilet rodzinny obowiązuje na filmy bez ograniczeń wiekowych, wyświetlane do godziny 13:00

Galeria Sztuki BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu

W każdą środę wstęp do Galerii BWA SOKÓŁ w cenie jedynie 1 zł.

W SOKOLE honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Za złotówkę do galerii 

W Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu oraz Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny może zwiedzić wystawę nabywając bilet z zniżkowej cenie – 1 zł. 

Taniej do kina

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu przygotowało dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny bilety w atrakcyjnych cenach. Bilet na filmy 2D w cenie 14 zł – normalny i 13 zł ulgowy. Natomiast na filmy 3D w cenie 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy.

ŚWIĘTO DZIECI GÓR dla całej rodziny

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą otrzymać bezpłatne karnety na wszystkie biletowane koncerty w ramach Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIETO DZIECI GÓR odbywające się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.