Małopolska Karpaty OFFer - Event zimowy

Muzyka Sztuka
Za oknami prawdziwa, biała zima, tymczasem my chcemy Wam podarować weekend letniego nastroju. Bo festiwal KARPATY OFFer kojarzy się z sierpniowymi upałami, spotkaniami w plenerze i ciekawym miksem rozmaitych artystycznych działań.
Pamiętamy sierpień, gdy XII. edycja festiwalu w ostatniej chwili została przeniesiona do sieci ze względu na ograniczenia pandemiczne. Brakuje nam zatem bardzo spotkań z Wami na festiwalowych szlakach. Dlatego raz jeszcze pukamy do Was przez szybkę Waszych komputerów, tabletów czy telefonów by podzielić się tym, co Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki ma do zaOFFerowania. Nietuzinkowe propozycje muzyczne i teatralne, coś dla dorosłych i dla dzieci, artyści, którzy potrafią nawiązać kontakt z publicznością – to znaki rozpoznawcze naszego festiwalu.

Mamy nadzieję, że w czasie, gdy najbardziej tęsknimy za gorącym, beztroskim latem, dacie się zaprosić na zimowy event KARPAT OFFer. Umili nam to czas oczekiwania na XIII edycję. Spotkajmy się w kręgu karpackiej wyobraźni!
Patronat honorowy:
Witold Kozłowski - Marszałek Województwa Małopolskiego