O nas

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu jest samorządową instytucją kultury województwa małopolskiego, realizującą zadania z zakresu ochrony i promocji dziedzictwa kulturowego, kształtowania kompetencji kulturowej oraz inspiracji aktywnych form uczestnictwa w kulturze.

Aktualności

Oferta pracy na stanowisko "Opiekun ekspozycji-recepcjonista"

21 maja 2019
Zapraszamy wszystkich chętnych do złożenia CV na stanowisko "Opiekun ekspozycji-recepcjonista w Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ (Oddziale Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ) w Nowym Sączu".

GENIALNI, LOKALNI, GLOBALNI, czyli Ranking im. Danuty Szaflarskiej

20 maja 2019
Joanna Kulig, znakomita młoda aktorka, pochodząca z Muszynki koło Krynicy-Zdroju, zwyciężyła w Rankingu im. Danuty Szaflarskiej GENIALNI, LOKALNI, GLOBALNI. W finałowej dziesiątce znalazł się dyrektor Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ Antoni Malczak, który został wyróżniony w uznaniu zasług dla rozwoju kultury nie tylko w Małopolsce. Podsumowanie tego przedsięwzięcia zostało zorganizowane w niedzielę 19 czerwca 2019 r. w starosądeckim Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari.
chusta i teczka

NADPOPRADZKA SZKOŁA DAWNOŚCI w Piwnicznej-Zdroju przy współdziałaniu z Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ

11 kwietnia 2019
„Nadpopradzka szkoła dawności - od przedszkola do seniora” - taki tytuł nosił projekt zrealizowany, we współpracy z MCK SOKÓŁ, przez Stowarzyszenie Górali Nadpopradzkich  z Piwnicznej-Zdroju, które uzyskało środki z budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego 2018.
aparat fotograficzny

Konkurs fotograficzny ECHO TROMBITY

10 kwietnia 2019
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, dla którego inspiracją jest organizowany od 42 lat Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY.