Teatralne tropy młodych aktorów

Zajęcia CIAŁO W RUCHU, RUCH W CIELE  były doskonalą okazją do zapoznania się zarówno z ćwiczeniami pogłębiającymi umiejętności posługiwania się ciałem, jako formą wyrazu scenicznego, jaki i ćwiczeniami ułatwiającymi pokonywanie wewnętrznych barier związanych z ekspresją ruchową.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznawali także podstawowy improwizacji ruchowej oraz techniki kreatywnego reagowania na impulsy płynące od partnera, grupy, przestrzeni.

Warsztaty poprowadzi Jakub Margosiak - założyciel Living Space Theater, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i słuchacz na Wydziale Teatru Tańca PWST w Bytomiu. Ukończył Immersion Course w Michael Chekhov School w Hudson oraz uczestniczył w International Summer Program Roberta Wilsona w Nowym Jorku. Współpracuje z Art Stations Foundation w Poznaniu, Teatrem Śląskim w Katowicach

Warsztaty odbyły się w ramach projektu MAŁOPOLSKIE ANIMACJE TEATRALNE dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.