Kontakt - Kino SOKÓŁ

Kino SOKÓŁ
ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz
tel. +48 18 448 26 00
www.kino-sokol.pl
Biura czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00
Kasa kina czynna na pół godziny przed pierwszym seansem

Diana Kamykowska-Gacek

tel. +48 18 448 26 32

e-mail: d.kamykowska@mcksokol.pl

Stanowisko

Kierownik Kina SOKÓŁ, Główny specjalista ds. programowania i organizacji działalności kina

Marta Witek

tel. +48 18 448 26 09

e-mail: m.witek@mcksokol.pl

Stanowisko

Zastępca kierownika kina, Starszy specjalista ds. upowszechniania sztuki filmowej

Natalia Lisowska

tel. +48 18 448 26 50

e-mail: n.lisowska@mcksokol.pl

Stanowisko

Specjalista ds. upowszechniania sztuki filmowej

Aleksandra Sebald

tel. +48 18 448 26 27

e-mail: a.sebald@mcksokol.pl

Stanowisko

Specjalista ds. upowszechniania sztuki filmowej

Karol Szafraniec

tel. +48 18 448 26 27

e-mail: k.szafraniec@mcksokol.pl

Stanowisko

Prelegent DKF KOT

Klaudia Tokarczyk

tel. +48 18 534 06 60

e-mail: k.tokarczyk@mcksokol.pl

Stanowisko

Referent ds. klientów strategicznych