Zamień swoją pasję w biznes

Mieszkasz w Małopolsce? Interesujesz się rzemiosłem, rękodziełem lub projektowaniem? Myślisz o związaniu swojej kariery zawodowej z branżą kreatywną? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w warsztacie kreatywnym? Jeśli tak, to te warsztaty są dla Ciebie.

Na warsztatach dowiesz się z jakimi wyzwaniami wiąże się prowadzenie warsztatu kreatywnego, jak w praktyce wygląda praca współczesnego rzemieślnika, co może decydować o jego sukcesie oraz jakie zagrożenia niesie prowadzenie własnej działalności gospodarczej w tej dziedzinie.

Poznasz historie rzemieślników posiadających dobrze prosperujące firmy i dowiesz się co decyduje o ich sukcesie. Podczas pracy w grupach przeanalizujesz przykładowy pomysł na biznes, określisz oczekiwania potencjalnych klientów i zaplanujesz promocję produktu.

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką rzemiosła, rękodzieła oraz idei handmade i zrób-to-sam (DIY), którzy chcieliby założyć swoją działalność gospodarczą związaną z tymi dziedzinami, studentów branż kreatywnych oraz początkujących przedsiębiorców-rzemieślników.

Na warsztatach zdobędziecie nie tylko istotną wiedzę oraz praktyczne informacje, ale też inspiracje, które pomogą Wam wzbudzić wiarę we własne możliwości i skłonić do podjęcia działań w stronę przekucia swojej pasji w prosperujący biznes.

Termin: 11 września 2019, g. 17:30 - 20:00
Miejsce: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, ul. Długosza 3, Nowy Sącz
Organizator: 

Warsztat poprowadzą doświadczeni eksperci z Wytwórni, krakowskiego makerspace'u istniejącego od 6 lat.
wytworniakrakow.pl/

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.  

Regulamin oraz rejestracja >>