Koncert FUN AND CLASSIC z Grupą MoCarta, ale bez Waldemara Malickiego

Szanowni Państwo! W koncercie pt. FUN AND CLASSIC nie będzie mógł, niestety, wystąpić Waldemar Malicki. Pianista od poniedziałku przebywa na kwarantannie, spowodowanej kontaktem z osobą, która przechodzi koronawirusa. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, ponieważ przygotowania do tego wydarzenia artystycznego trwały kilka miesięcy.
Niezmiennie jednak we wtorek, 16 lutego (godz. 19:00), wystąpi Grupa MoCarta, która zaprezentuje swój rozszerzony program, doskonałe połączenie wirtuozerii i żartu muzycznego.

Jeśli ktoś z naszych Widzów z powodu nieobecności Waldemara Malickiego chciałby zrezygnować z udziału w koncercie, może to uczynić jedynie w terminie do 16 lutego do godz. 19:00.

Zwrot biletów zakupionych w kasie

Prosimy o podejście do kasy MCK SOKÓŁ z biletem na wydarzenie oraz dokumentem zakupu (faktura lub paragon jeśli Państwo posiadają). Zwrot nastąpi gotówką lub na kartę płatniczą.

Zwroty biletów zakupionych online

Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, którą otrzymali Państwo z biletem online wraz z prośbą o zwrot biletu. Ważne by był w niej załączony bilet lub nr transakcji z systemu Bilety24. Proszę o przesłanie powyższej wiadomości na adres k.kozuch@mcksokol.pl do 16 lutego do godz. 19:00.

Zwrot nastąpi na Państwa konto bankowe, z którego zapłacili Państwo za bilet.